Adressen

Bestuur

Blank Man Profile Head Icon Placeholder

Vacature

Voorzitter
Functie wordt tijdelijk waargenomen door Joop Huizing
image

Jan Hammer

Penningmeester

Sint Josephgilde 3
8253 KG Dronten 

Mobiel: 06-45636916

image

Joop Huizing

Wedstrijdsecretariaat - Automatisering

Dieze 62
1273 PX Huizen

Mobiel: 06-51203742
E-mail: secretariaat@abwc.nl

 

image

Ton Klever

Secretaris

Boveneind 44
3405 AJ Benschop 

Mobiel: 06-54995913

 

image

Gert Mulder

Landelijk Coördinator

Marten Toonderlaan 15
4481 DJ Kloetinge

Mobiel: 06-23549922

E-mail: gert.mulder@abwc.nl

 

image

Lean Remmerde

Kwaliteit & Innovatie

Maasdijk 42
5317 KR Nederhemert

Mobiel: 0622527443

E-mail: lean.remmerde@abwc.nl

 

 

Provinciaal Coördinatoren

image

Piet Tolsma

Provinciaal Coördinator
Groningen

Haltepad 27
9636 EK Zuidbroek

Telefoon thuis: 06-21538385
Mobiel: 06-21192577

E-mail: piet.tolsma@abwc.nl

 

02-kramp

Cor Kramp

Provinciaal Coördinator
Friesland

Botter 18
8446 CS Heerenveen

Mobiel: 06-22764675
Telefoon werk: 088-2298732

E-mail: cor.kramp@abwc.nl

image

Theo Seubers

Provinciaal Coördinator
Drenthe

‘t Veld 29
9468 GR Annen

Mobiel: 06-22541691
Telefoon thuis: 050-4094542

E-mail: theo.seubers@abwc.nl

 

 

image

Gerben Willighagen

Provinciaal Coördinator
Overijssel

De Klaverzuring 21
7701 MR Dedemsvaart

Mobiel: 06-52345300
Telefoon thuis: 0523-852573

E-mail: gerben.willighagen@abwc.nl

image

Jan van den Brink

Provinciaal Coördinator
Gelderland / Flevoland

Broeklaan 17
3848 CJ Harderwijk 

Mobiel: 06-53876176

 

 

image

Ben van Steenbergen

Provinciaal Coördinator
Gelderland / Flevoland

Rembrandstraat 41
5301 SV Zaltbommel

Mobiel: 06-54232635
Telefoon thuis: 0418-515920

E-mail: ben.vansteenbergen@abwc.nl

 

06-vergouwen

Rene Vergouwen

Waarnemend Provinciaal Coördinator
Utrecht

Ambachtsdreef 39
3421 VN Oudewater

Mobiel: 06-53772457
Telefoon werk: 088-8784120

E-mail: abwc@vru.nl

 

image

Erik Dangermond

Provinciaal Coördinator
Noord Holland

Mobiel: 06-21104673

 

 

image

Minka Honders - de Grunt

Provinciaal Coördinator
Zuid Holland

Dokter van Stratenweg 741
4205 LR Gorinchem

Mobiel: 06-50449631

E-mail: minka.honders@abwc.nl

 

 

 

image

Martijn Jans

Provinciaal Coördinator
Brabant Noord

Akkerwinde 5
5374 DA Schaijk

Mobiel: 06-25359590

E-mail: martijn.jans@abwc.nl

 

image

Alex Martens

Provinciaal Coördinator
Brabant Zuid Oost

Goedhartdonk 25
5706 WT Helmond

Mobiel: 06-41434788

E-mail: alex.martens@abwc.nl

11-vansteenis

Wilbert van Steenis

Provinciaal Coördinator
Midden en West Brabant

van Hogendorpstraat 22
4286 BK Almkerk

Mobiel: 06-83520441
Telefoon thuis: 0523-852573

E-mail: wilbert.vansteenis@abwc.nl

12-deklerck

Patrick de Klerck

Provinciaal Coördinator
Zeeland

Bosstraat 12
4691 BD Tholen

Mobiel: 06-11535033

E-mail: patrick.deklerck@abwc.nl

 

 

 

image

Willy Piepenbrock

Provinciaal Coördinator
Limburg

van Loonstraat 8
6591 HP Gennep

Mobiel: 06-29508386
Telefoon werk: 088-1190940

E-mail: willy.piepenbrock@abwc.nl

Assistent Provinciaal Coördinatoren

image

Martin de Zwaan

assistent Provinciaal Coördinator
Gelderland / Flevoland

Havikshof 41
3853 BA Ermelo

Mobiel: 06-20872863

E-mail: martin.dezwaan@abwc.nl

 

 

image

Jos Geerlings

assistent Provinciaal Coördinator
Limburg

Vinkenstraat 10
5953 AT Reuver

Mobiel: 06-25025553
Telefoon werk: 088-1190618

E-mail: jos.geerlings@abwc.nl
Werk e-mail: j.geerlings@vrln.nl

 

image

Bert van den Heerik

assistent Provinciaal Coördinator
Noord Holland

Zwarte Ring 129
1567 JH Assendelft

Mobiel: 06-52342818
Telefoon werk: 088-7512207

E-mail: bert.vandenheerik@abwc.nl

 

image

Freddy Hendriks

assistent Provinciaal Coördinator
Overijssel

Ninaberlaan 74
7447 JD Hellendoorn

Mobiel: 06-13009165
Telefoon werk: 088-2567539

E-mail: f.hendriks@brandweertwente.nl

 

image

Mark van Wijk

assistent Provinciaal Coördinator
Utrecht

Achterbos 40
3545 CD Vinkeveen

Mobiel: 06-55706902

E-mail: mark.vanwijk@abwc.nl

 

 

image

Harolt Tekath

assistent Provinciaal Coördinator
Brabant Zuid Oost

Oude Grintweg 4a
5688 MA Oirschot

Mobiel: 06-46388226

E-mail: harolth.tekath@abwc.nl

 

 

2019-10-05 15.52.47 (3)

Tom Taam

assistent Provinciaal Coördinator
Noord Holland

Haringbuis 103
1483 CS De Rijp

Mobiel: 06-53222197

E-mail: tom.taam@abwc.nl

 

 

Blank Man Profile Head Icon Placeholder

Lucien v.d. Heuvel

assistent Provinciaal Coördinator
Brabant Noord

Mobiel: 06-11881683

E-mail: l.vandenheuvel@brwbn.nl

 

 

Blank Man Profile Head Icon Placeholder

Frie Hamers

assistent Provinciaal Coördinator
Midden West Brabant

Mobiel: 06-5514082

E-mail: r.a.a.hamers@outlook.com

 

 

foto Dennis

Dennis Engel

assistent Provinciaal Coördinator
Noord Holland

Slingerweg 118
1777 AL Hippolytushoef

Mobiel: 06-52562341

E-mail: dennis.engel@abwc.nl