Deelnemende ploegen Brabant Noord

Indeling Brabant Noord

Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Cuijk baan 1
Datum: 11 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:30 08:00 Brw-Brabant Nrd,    Groep Oeffelt
08:25 08:55 Brw-Brabant Nrd,    Groep Grave 1
09:20 09:50 Brw-Brabant Nrd,    Groep Drunen
10:15 10:45 Brw-Brabant Nrd,    Groep Schijndel
11:10 11:40 Brw-Brabant Nrd,    Groep Sint Antonis
pauze
12:35 13:00 Brw-Brabant Nrd,    Groep Liempde
13:30 13:55 Brw-Brabant Nrd,    Groep Meldkamer
14:25 14:50 Brw-Brabant Nrd,    Groep Zeeland
15:20 15:45 Brabant Zuid-Oost, Veldhoven
16:15 16:40 VNOG,  Groep Lichtenvoorde-2
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Cuijk baan 2
Datum: 11 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:30 08:00 Brw-Brabant Nrd, Groep Wanroij
08:25 08:55 Brw-Brabant Nrd, Groep Uden
09:20 09:50 Brw-Brabant Nrd, Groep Berghem
10:15 10:45 Brw-Brabant Nrd, Groep Veghel
11:10 11:40 Brw-Brabant Nrd, Groep Vlijmen 1
pauze
12:35 13:00 Brw-Brabant Nrd, Groep Geffen
13:30 13:55 Brw-Brabant Nrd, Groep St. Michielsgestel
14:25 14:50 Brw-Brabant Nrd, Groep Helvoirt
15:20 15:45 Brabant Zuid-Oost, Geldrop - 2
16:15 16:40 Brabant Zuid-Oost, Maarheeze - 2
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Oeffelt baan 1
Datum: 1 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:30 08:00 Brw-Brabant Nrd, Groep Haps
08:25 08:55 Brw-Brabant Nrd, Groep Grave 2
09:20 09:50 Brw-Brabant Nrd, Groep Heeswijk Dinther
10:15 10:45 Brw-Brabant Nrd, Groep Sint Antonis 2
11:10 11:40 Brw-Brabant Nrd  Groep Vught
pauze
12:35 13:00 Brw-Brabant Nrd,Groep SintOedenrode
13:30 13:55 Brw-Brabant Nrd, Groep Berlicum
14:25 14:50 Brw-Brabant Nrd, Groep Vlijmen 2
15:20 15:45 Brabant Z.O. - Mierlo
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Oeffelt Baan 2
Datum: 1 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:30 08:00 Brw-Brabant Nrd,   Groep Vierlingsbeek
08:25 08:55 Brw-Brabant Nrd,   Groep Erp
09:20 09:50 Brw-Brabant Nrd,   Groep Lith
10:15 10:45 Brw-Brabant Nrd,   Groep Boxtel
11:10 11:40 Brw-Brabant Nrd,   Groep Schaijk
pauze
12:35 13:00 Brw-Brabant Nrd,   Groep Oss
13:30 13:55 Brw-Brabant Nrd,   Groep Cromvoirt
14:25 14:50 Brabant Zuid-Oost, Bavaria
15:20 15:45 VR Hollands Midden, Groep Sassenheim-2
Soort: Provinciaal
Klasse: Brand
Wedstrijdplaats: Heusden
Datum: 25 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:30 08:00 Brw-Brabant Nrd,         Groep 's-Hertogenbosch vrijwilligers
08:25 08:55 Brw-Brabant Nrd,  Groep Megen
09:20 09:50 Brw-Brabant Nrd,  Groep Nistelrode
10:15 10:45 Brw-Brabant Nrd,  Groep Boxmeer
11:10 11:40 Brw-Brabant Nrd,  Groep Rosmalen
pauze
12:35 13:00 Brw-Brabant Nrd,  Groep Ravenstein
13:30 13:55 Bedrijsbrandweer,  Bavaria
14:25 14:50 Brw-Brabant MW,  Groep Waalwijk
15:20 15:45 VR-Limburg-Noord, Groep Montfort
16:15 16:40 VR-Limburg-Noord, Groep Kelpen-Oler
Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Wedstrijdplaats: Uden
Datum: 15 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:30 08:00 Brw-Brabant Nrd,       Groep Schijndel
08:45 09:30 Brw-Brabant Nrd,       Groep Risicobeheersing
10:30 11:00 Brw-Brabant Nrd,       Groep Oeffelt
pauze
12:30 13:00 Brw-Brabant Nrd,       Groep Geffen
14:00 14:30 Brw-Brabant Nrd,       Groep 's-Hertogenbosch vrijwilligers
15:30 16:00 VR-Limburg-Noord,    Groep Roermond