Landskampioenen 1950 t/m 2022

Al sinds 1950 worden de gegevens bijgehouden van ploegen die in al die jaren in een bepaalde klasse Kampioen van Nederland zijn geworden. Dit overzicht geeft een mooie weergave van alle soorten wedstrijdklasse die het ABWC de afgelopen jaren heeft ontwikkeld en georganiseerd heeft. Heel veel ploegen hebben daar aan deelgenomen.

 

JAAR:KAMPIOEN VAN NEDERLAND;KLASSE:
2022
2022WaardenburgHoofdklasse
2022De BeerzenKlasse 112
2022KootwijkerbroekKlasse TS-HD
2019
2019BarendrechtOppervlakte Redding
2019DirkslandHoofdklasse
2019ZutphenKlasse TS-HS
2019BestKlasse 112
2018
2018BalOppervlakte Redding
2018AalsmeerHoofdklasse
2018DodewaardKlasse TS-HD
2018LnshcotenKlasse 112
2017
2017MaurikOppervlakte Redding
2017DecRijpHoofdklasse
2017HarskampKlasse tS-HD
2017LinschotenKlasse 112
2016
2016Oude TongeOppervlakte Redding
2016WaardenburgHoofdklasse
2016OeffeltKlasse TS-HD
2016MarkenKlasse 112
2015
2015VinkeveenOppervlakte Redding
2015ZaandijkHoofdklasse
2015HeerenveenKlasse TS-HD
2015PuttenKlasse 112
2014
2014Oude TongeOppervlakte Redding
2014's-GravenpolderHoofklasse
2014NistelrodeKlasse TS-HD
2014RodenKlasse 112
2013
2013De Lier Hoofdklasse
2013DiessenKlasse TS-HD
2013VinkeveenKlasse 112
2013TholenDuiken
2012
2012OirschotHoofdklasse
2012Oud BeijerlandKlasse TS-HD
2012NedehemertKlasse 11
2012GoesDuiken
2011
2011NedehemertHoofdklasse
2011GamerenKlasse TS-HD
2011's-GravenpolderKlasse 112
2011Zaanstad P.B.P.Duiken
2010
2010GemertHoofdklasse
2010ZutphenKlasse TS-HD
2010BakelKJlasse 112
2010ZaandamDuiken
2009
2009BeverwijkHoofdklasse
2009NedehemertKlasse TS-HD
2009OvezandeKlasse 112
2009OvezandeKlasse 112
2009Zaanstad P.B.P.Duiken
2008
2008Sprang-CapelleHoofdklasse
2008ZeistKlasse TS-HD
2008Maasdam/PuttershoekKlasse 112
2008TholenDuiken
2007
2007VlijmenHoofdklasse
2007Nieuw BeijerlandKlasse TS-HD
2007WerkendamKlasse 112
2007VianenDuiken
2006
2006Sprang- CapelleHoofdklasse
2006Beesle-ReuverKlasse TS-HD
2006VlijmenKlasse 112
2006LoenenDuiken
2005
2005PolsbroekHoofdklasse
2005BlaricumKlasse TS-HD
2005HaamstedeKlasse 112
2005WageningenDuiken
2004
2004MierloHoofdklasse
2004Den OeverKlasse 1-LD
2004WommelsKlasse TS-HD
2004HilvarenbeekKlasse THV
2004MaasdamKlasse 112
2004SpikenisseDuiken
2003
2003BestHoofdklasse
2003GamerenKlasse 1-LD
2003OldebroekKlasse TS-HD
2003VinkeveenKlasse THV
2003MeerkerkKlasse 112
2003ZaanstadDuiken
2002
2002DiessenHoofdklasse
2002ZaanstadKlasse 1-LD
2002ElstKlasse 2-LD
2002KoudumKlasse TS-HD
2002LarenKlasse THV
2002StandaarbuitenKlasse 112
2002BrielleDuiken
2001
2001+Geen vaardigheidstoetsen i.v.m. mond- en klauwzeer epidemie
2000
2000Sprang-CapelleHoofdklasse
2000Zederik/MeerkerkKlasse 1-LD
2000Elst (Gld)Klasse 2-LD
2000Elst (Geld)Klasse TS-HD
2000OisterwijkKlasse THV
2000BrielleDuiken
1999
1999BladelHoofdklasse
1999Reinier van ArkelKlasse 1-LD
1999:PolsbroekKlasse 2-LD
1999Beesel-ReuverKlasse TS-HD
1999HeinenoordKlasse THV
1999LoenenDuiken
1998
1998Sprang-CapelleHoofdklasse
1999ElstKlasse TS-HD
1998Nieuwer ter AaKlasse 1-LD
1998Noorderveld-NorgKlasse 2-LD
1998VlijmenKlasse THV
1998WormerveerDuiken
1997
1997VlinmenHoofdklasse
1997DiessenKlasse 1-LD
1997's-GravendeelKlasse 2-LD
1997BelfeldKlasse TS-HD
1997MaasdonkKlasse THV
1997WormerveerDuiken
1996
1996BestHoofdklasse
1996MeerkerkKlasse 1-LD
1996HellendoornKlasse 2-LD
1996VianenKlasse TS-HD
1996Vlinmen1996Klasse THV
1996NordoostpolderKlasse Internationaal
1996's-GravelandDuiken
1995
1995BestHoofdklasse
1995BlaricumKlasse 1-LD
1995HlfwegKlasse 2-LD
1995HagesteinKlasse TS-HD
1995MiddelharnisKlasse THV
1995Graft de RijpKlasse Internationaal
1995ZaanstadDuiken
1994
1994Vianen/HagesteinHoofdklasse
1994BunnikKlasse 1-LD
1994HeythuizenKlasse 2-LD
1994KockengenKlasse TS-HD
1994NoordoostpolderKlasse Internationaal
1994ZaanstadDuiken
1993
1993BestHoofdklasse
1993HagesteinKlasse 1-LD
1993Beesel/ReuverKlasse 2-LD
1993BaarloKlasse TS-HD
1993VlijmenKlasse THV
1993ZeevangKlasse Internationaal
1993ZaandamDuiken
1992
1992BestHoofdklasse
1992LoosdrechtKlasse 1-LD
1992SchondijkeKlasse 2-LD
1992HeterenKlasse TS-HD
1992VlijmenKlasse THV
1992NoordoostpolderKlasse Internationaal
1992ZaandamDuiken
1991
1991GemertHoofdklasse
1991WerkhovenKlasse 1-LD
1991Zetten/AndelstKlasse 2-LD
1991HagesteinKlasse TS-HD
1991BerlicumKlasse THV
1991NoordoostpolderKlasse Internationaal
1990
1990VlijmenHoofdklasse
1990BlaricumKlasse 1-LD
1990Suiker Unie - DinteloordKlasse 2-LD
1990BlaricumKlasse TS-HD
1990Oud BeijerlandKlasse THV
1990NoordoostpolderKlasse Internationaal
1989
1989VlijmenHoofdklasse
1989LeendeKlasse 1-LD
1989SluisKlasse 2=LD
1989LoosdrechtKlasse THV
1989NoordoostpolderKlasse Innternationaal
1989Loenen aan de VEchtDuiken
1988
1988BussumHoofdklasse
1988OirschotKlasse 1-LD
1988WesterborkKlasse 2-LD
1988GemertKlasse TS-HD
1988ZevenbergenKlasse THV
1988NoordoostpolderKlasse Internationaal
1987
1987's-HertogenboschKlasse 1-LD
1987KatwijkKlasse 2-LD
1987ThornKlase TS-HD
1987RosmalenKlasse THV
1987MaaslandKlasse Internationaal
1986
1986StevensweertKlasse 1-LD
1986Beesel-ReuverKlasse 2-LD
1986BN. Int. HuizenKlasse TS-HD
1986VinkeveenKlasse THV
1986DoetichemKlasse Interationaal
1985
1985GemertKlasse 1-LD
1985MiddelharnisKlasse 2-LD
1985KockengenKlasse 3-LD
1985MierloKlasse TD-HD
1985BestKlasse tHV
1985DoetinchemKlasse Internationaal
1984
1984Rank Xerox - VenrayKlasse 1-LD
1984ZaandamKlasse 2-LD
1984ValburgKlasse 3-LD
1984MierloKlasse TS-HD
1984ScherpenzeelKlasse THV
1984Gravere (B)Klasse Internatonaal
1983
1983LoosdrechtKlasse 1-LD
1983Prov.. Huis - Den BoschKlasse 2-LD
1983BrielleKlasse 3-LD
1983Ten Cate - NijverdalKlasse TS-HD
1983BussumKlasse THV
1983DoetinchemKlasse Internationaal
1982
1982LoosdrechtKlasse 1-LD
1982Lopik RadioKlasse 2P-LD
1982AssenKlasse 2-LD
1983NDT - DeventerKlasse 3-LD
1983ZaandamKlasse TS-HD
1983MiddelburgKlasse THV
1983HulstKlasse Internationaal
1981
1981StevensweertKlasse 1-LD
1981SchoonrewoerdKlasse 2P-LD
1981HellendoornKlasse 2-LD
1981AVIKO - SteendamKlasse 3-LD
1981GoesKlasse tS-HD
1981BussumKlasse THV
1981ZeevangKlasse Internationaal
1980
1980OudenboschKlasse 1-LD
1980De LierKlasse 2P-LD
1980MelissantKlasse 2-LD
1980T.T.C. NijverdalKlasse 3-LD
1980TielKlasse TS-HD
1980Hoogezand-SappemeerKlasse THV
1980DAF - EindhovenKlasse Internationaal
1979
1979HilversumKlasse 1-LD
1979WommelsKlasse 2P-LD
1979Westzaan - NoordKlasse 2-LD
1979MiddelharnisKlasse 3-LD
1979Rank-Xerox - VenrayKlasse TS-HD
1979SneekKlasse THV
1978
1978Rank-Xerox - VenrayKlasse 1-Ld
1978BudelKlasse 2-LD
1978Ten Cate - Nijverdalklasse 3-LD
1977Beesel-ReuverKlasse TS-HD
1977SliedrechtKlasse THV
1977
1977HuizenKlasse 1-LD
1977RijnsburgKlasse 2-LD
1977OuddorpKlasse 3-LD
1977ZaandamKlasse TS-HD
1976
1976LoosdrechtKlasse 1-LD
1976StevensweertKlasse 2-LD
1976OuddorpKlasse 3-LD
1976ZaandamKlasse TS-HD
1975
1975HulstKlasse 1-LD
1975Graft de RijpKlasse 2-LD
1975HorstKlasse 3-LD
1975TerborgKlasse 4-LD
1975HuizenKlasse TS-HD
1975BussumKlasse THV
1974
1974BussumKlasse 1-LD
1974VoorschotenKlasse 2-LD
1974MelissantKlasse 3-LD
1974TI - AssenKlasse 4-LD
1974GorinchemKlasse TD-HD
1974BaarnKlasse THV
1973
1973VoorschotenKlasse 1-LD
1973HippolytushoefKlasse 2-LD
1973MelissantKlasse 3-LD
1973ZoetermeerKlasse 4-LD
1973BN. Int. - HuizenKlasse TS-HD
1972
1972ZaandamKlasse 1-LD
1972VoorschotenKlasse 2-LD
1972ENKA - ArnhemKlasse 3-LD
1972DoetinchemKlasse 4-LD
1972WassenaarKlasse TS-Hd
1971
1971WassenaarKlasse 1-LD
1971OvezandeKlasse 2-LD
1971SommelsdijkKlasse 3-LD
1971ENKA - ArnhemKlasse 4-LD
1971Herpen - RavesteinKlasse TS-HD
1970
1970Chem. Fabriek - NaardenKlasse 1-LD
1970BerlicumKlasse 2- LD
1970Ten Cate - NijverdalKlasse 3-LD
1970ENKA - ArnhemKlasse 4-LD
1970LeersumKlasse TS-HD
1969
1969LoosdrechtKlasse 1-LD
1969ZwartewaalKlasse 2-LD
1969DalfsenKlasse 3-LD
1969OuddorpKlasse 4-LD
1969WassenaarKlasse TS-HD
1968
1968BoxtelKlasse 1-LD
1968DenekampKlasse 2-LD
1968DodewaardKlasse 3-LD
1968AlmeloKlasse 4-LD
1968RoermondKlasse TS-HD
1967
1967VoorschotenKlasse 1-LD
1967VreelandKlasse 2-LD
1967HellendoornKlasse 3-LD
1967BathemKlasse 4-LD
1967WassenaarKlasse TS-HD 2
1966
1966VoorschotenKlasse 1-LD
1966OostvoorneKlasse 2-LD
1966EchtKlasse 3-LD
1966HengeloKlasse 4-LD
1966ZwijndrechtKlasse TS-HD 3
1966Lederfabriek - OisterwijkKlasse TS-HD 2
1965
1965ZaandamKlasse 1-LD
1965HuizenKlasse 2-LD
1965Valkenburg / HoutenKlasse 3-LD
1965VreeswijkKlasse 4-LD
1965BoxtelKlasse TS-HD 3
1965Lederfabriek - OisterijkKlasse TS-HD 2
1964
1964WassenaarKlasse 1-LD
1964VoorschotenKlasse 2-LD
1964ValkenburgKlasse 3-LD
1964VreeswijkKlasse 4-LD
1964BoxtelKlasse TS-HD 3
1964Lederfabriek - OisterwijkKlasse TS-HD 2
1963
1963WassenaarKlasse 1-LD
1963HuizenKlasse 2-LD
1963HellendoornKlasse 3-LD
1963SommelsdijkKlasse 4-LD
1963Staatsmijnen - LutteradeKlasse TS-HD
1962
1962WassenaarKlasse 1-LD
1962RijswijkKlasse 2-LD
1962DenekampKlasse 3-LD
1962SommelsdijkKlasse 4-LD
1962Staatsmijnen - LutteradeKlasse TS-HD
1961
1961HilversumKlasse 1-LD
1961Loenen aan de VechtKlasse 2-LD
1961StevensweertKlasse 3-LD
1961De MeernKlasse 4-LD
1961LeerdamKlasse TS-HD
1960
1960LeerdamKlasse 1-LD
1960OisterwijkKlasse 2-LD
1960ZwartewaalKlasse 3-LD
1960VianenKlasse 4-LD
1960BreukelenKlasse tS-HD
1959
1959BaarnKlasse 1-LD
1959EnschedeKlasse 2-LD
1959LeersumKlasse 3-LD
1959Cokesfabriek - GeleenKlasse TS-HD
1958
1958DeventerKlasse 1-LD
1958Oost-SouburgKlasse 2-LD
1958OlstKlasse 3-LD
1957
1957ZeistKlasse 1-LD
1957's-HertogenboschKlasse 2-LD
1957VoorschotenKlasse 3-LD
1956
1956AbcoudeKlasse 1-LD
1956FijnaartKlasse 2-LD
1956HardenbergKlasse 3-LD
1955
1955DeventerKlasse 1-LD
1955OisterwijkKlasse 2-LD
1955WijheKlasse 3-LD
1954
1954ErpKlasse 1-LD
1954OldehoornKlasse 2-LD
1954ErpKlasse 3-LD
1953
1953DventerKlasse 1-LD
1953HoornKlasse 2-LD
1953WijheKlasse 3-LD
1952
1952GemertKlasse 1-LD
1952RotterdamKlasse 2-LD
1952AbcoudeKlasse 3-LD
1951
1951Baarle-NassauKlsse 1-LDa
1951WageningenKlasse 2-LD
1951PutteKlasse 3-LD
1950
1950DeventerKlasse 1-LD
1950Baarle-NassauKlasse 2-HD