Indeling waarnemers Gelderland

Indeling Gelderland

Soort: Provinciaal
Klasse: 112
 Wedstrijdplaats: Oldebroek
Datum: 12 maart 2022
Coördinator: Ben van Steenbergen
Ass Coördinator: Gerrit Bonestroo
Administratie: Kees de Velde Harsenhorst
Teamleider/ Bev 1: Henry v/d Kaay
Waarnemer Bev 2: Joes Annema
Waarnemer 111&112: Joop Gerrits
Waarnemer 113&114: Martijn Stoof
Waarnemer 119: Dirk van Putten
Stage Marco van Alfen

 

Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Wedstrijdplaats: ASK 't Harde
Datum: 2 april 2022
Coördinator: Ben van steenbergen
Ass Coördinator: Gerrit Bonestroo
Administratie: Kees de Velde Harsenhorst
Teamleider/ Bev 1: Peter van Wijk
Waarnemer Bev 2: Gerjan Rensink
Waarnemer OVD Alfred van Asselt
Waarnemer 111&112: Johan de Ridder
Waarnemer 113&114: Jan Verweij
Waarnemer 119: Herman Winnemuller
Stage:
Soort: Provinciaal
Klasse: TS-HD
Wedstrijdplaats: Oldebroek
Datum: 12 maart 2022
Coördinator: Ben van Steenbergen
Ass Coördinator: Gerrit Bonestroo
Administratie: Kees de Velde Harsenhorst
Teamleider/ Bev 1: Klarens van Kruistum
Waarnemer Bev 2: Gert v/d Weerd
Waarnemer 111&112: Andre Granneman
Waarnemer 113&114: Wouter Hazeleger
Waarnemer 119: Frank Salemink
Stage Marco van Alfen
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
 Wedstrijdplaats: Elspeet
Datum: 19 maart 2022
Coördinator: Jan van de brink
Ass Coördinator: Martin de Zwaan
Administratie: Loes Hammer
Teamleider/ Bev 1: Job Maassen
Waarnemer Bev 2: Evert den Hartog
Waarnemer 111&112: Arjan de Kraker
Waarnemer 113&114: Gerard van den Bosch
Waarnemer 119: Rob van Loo
                         Stage: Jan Hazeleger
Soort: Provinciaal
Klasse: TS-HD
Wedstrijdplaats: Elspeet
Datum: 19 maart 2022
Coördinator: Jan van de Brink
Ass Coördinator: Martin de Zwaan
Administratie: Loes Hammer
Teamleider/ Bev 1: Johan de Ridder
Waarnemer Bev 2: Jan Verweij
Waarnemer 111&112: Wim v/d Brink
Waarnemer 113&114: Bart van Oss
Waarnemer 119: Berry v/d Krol
                         Stage: Berry Top
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
 Wedstrijdplaats: Winterswijk
Datum: 26 maart 2022
Coördinator: Martin de Zwaan
Ass Coördinator: Gerrit Bonestroo
Administratie: Loes Hammer
Teamleider/ Bev 1: Johan de Ridder
Waarnemer Bev 2: Jan Verweij
Waarnemer 111&112: Joop Gerrits
Waarnemer 113&114: Arjan de kraker
Waarnemer 119:
                         Stage:
Soort: Provinciaal
Klasse: TS-HD
Wedstrijdplaats: Winterswijk
Datum: 26 maart 2022
Coördinator: Martin de Zwaan
Ass Coördinator: Gerrit Bonestroo
Administratie: Loes Hammer
Teamleider/ Bev 1: Jan Hesseling
Waarnemer Bev 2: Joes Annema
Waarnemer 111&112: Andre Granneman
Waarnemer 113&114: Arjan v/d Berg
Waarnemer 119: Ap Kruk

 

Soort: Provinciaal
Klasse: 112
 Wedstrijdplaats: Dronten
Datum: 9 april 2022
Coördinator: Jan van de Brink
Ass Coördinator: Martin de Zwaan
Administratie: Loes Hammer
Teamleider/ Bev 1: Klarens van Kruistum
Waarnemer Bev 2: Steven Homan
Waarnemer 111&112: Andre Granneman
Waarnemer 113&114: Gerrit Bonestroo
Waarnemer 119: Dirk van Putten
Stage: Elwin Bouw
Soort: Provinciaal
Klasse: TS-HD
Wedstrijdplaats: Dronten
Datum: 9 april 2022
Coördinator: Jan van de Brink
Ass Coördinator: Martin de Zwaan
Administratie: Loes Hammer
Teamleider/ Bev 1: Hans Twigt
Waarnemer Bev 2: Wilco v/d Leijenhorst
Waarnemer 111&112: Jaap Roelofse
Waarnemer 113&114: Martijn Stoof
Waarnemer 119: Rob van Loo
Stage: Elwin Bouw
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
 Wedstrijdplaats: Scherpenzeel
Datum: 23 april 2022
Coördinator: Jan van de Brink
Ass Coördinator: Martin de Zwaan
Administratie: Kees de Velde Harsenhorst
Teamleider/ Bev 1: Frans van de Wetering
Waarnemer Bev 2: Wouter Hazeleger
Waarnemer 111&112: Evert den Hartog
Waarnemer 113&114: Marco van Alfen
Waarnemer 119: Dirk van Putten
Stage:
Soort: Provinciaal
Klasse: TS-HD
Wedstrijdplaats: Scherpenzeel
Datum: 23 april 2022
Coördinator: Jan van de Brink
Ass Coördinator: Martin de Zwaan
Administratie: Kees de Velde Harsenhorst
Teamleider/ Bev 1: Gert v/d Weerd
Waarnemer Bev 2: Steven Homan
Waarnemer 111&112: Arjan van de Berg
Waarnemer 113&114: Arjan de Kraker
Waarnemer 119: Frenk Salemink
Stage: