Deelnemende ploegen Zuid Holland

Indeling Ploegen

Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Locatie: Arkel
Datum: 11 maart 2023
Meldtijd: Starttijd: Speelschema:
07.30 08.00 VRZHZ - Heinenoord
08.05 08.50 VRHM - Haastrecht
09.05 09.50 VRR - Dirksland 2
09.55 10.40 VRHM - Sassenheim
10.45 11.30 VRZHZ - Nieuw-Lekkerland
Pauze
12.15 13.00 VRHM - Rijnsburg
13.05 13.50 VRH - Maasland
13.55 14.40 VRHM - Lekkerkerk
14.45 15.30 VRZHZ - Hendrik Ido Ambacht

40

Soort: Provinciaal
Klasse: Brandbestrijding
Locatie: Ouderkerk a/d IJssel
Datum: 18 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Speelschema:
07.30 08.00 VRZHZ - Oud-Beijerland
08.05 08.50 VRHM - Nieuwveen 2
09.05 09.50 VRZHZ - Hardinxveld-Giessendam
09.55 10.40 VRHM - Driebruggen 2
10.45 11.30 VRZHZ - 's-Gravendeel 2
Pauze
12.15 13.00 VRR - Keyenburg
13.05 13.50 VRZHZ - Brandwijk
13.55 14.40 VRR - Maassluis
14.45 15.30 VRZHZ - Nieuw-Beijerland 2
15.35 16.20 VRR - Melissant 2
Soort: Provinciaal
Klasse: 112 (baan 1)
Locatie: Olympia kazerne
Datum: 1 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Speelschema:
07.30 08.00 VRR - VG Frobenstraat
08.05 08.50 VRHM - Valkenburg
09.05 09.50 VRZHZ - Nieuw-Beijerland
09.55 10.40 VRHM - VRHM Samengesteld
10.45 11.30 VRR - Oostvoorne
Pauze
12.15 13.00 VRHM - Reeuwijk
13.05 13.50 VRZHZ - Heinenoord 2
13.55 14.40 VRHM - Driebruggen
14.45 15.30 VRR - Barendrecht
Soort: Provinciaal
Klasse: 112 (baan 2)
Locatie: Olympia kazerne
Datum: 1 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Speelschema:
07.30 08.00 VRZHZ - Arkel
08.05 08.50 BEDR BRW Kenbri
09.05 09.50 VRR - Zwartewaal
09.55 10.40 VRH - Maasdijk
10.45 11.30 VRZHZ - Hardinxveld-Giessendam 2
Pauze
12.15 13.00 VRR - Stad aan het Haringvliet
13.05 13.50 VRH - De Lier
13.55 13.40 VRR - Melissant
14.45 15.30 VR Zeeland
15.35 16.20 VRHM - Katwijk
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Locatie: Reeuwijk
Datum: 15 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Speelschema:
07.30 08.00 VRHM - Nieuwerbrug
08.05 08.50 VRZHZ - Maasdam/Puttershoek
09.05 09.50 VRHM - Katwijk 2
09.55 10.40 VRH - 's-Gravenzande 2
10.45 11.30 VRHM - Gouderak
Pauze
12.15 13.00 VRZHZ - Sliedrecht
13.05 13.50 VRHM - Koudekerk
13.55 13.40 VRZHZ - 's-Gravendeel
14.45 15.30 VRHM - Nieuwerkerk a/d IJssel
15.35 16.20 VRR - Ooltgensplaat
Soort: Provinciaal
Klasse: Brandbestrijding
Locatie: Zwartewaal
Datum: 22 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Speelschema:
07.30 08.00 VRHM - Hillegom
08.05 08.50 VRZHZ - Zwijndrecht 2
09.05 09.50 VRHM - Ouderkerk a/d IJssel
09.55 10.40 VRZHZ - Goudswaard
10.45 11.30 VRR - Hoek van Holland
Pauze
12.15 13.00 VRZHZ - Langerak/Nieuwpoort
13.05 13.50 VRHM - Lekkerkerk 3
13.55 14.40 VRR - Barendrecht 2
14.45 15.30 VRZHZ - Klaaswaal
15.35 16.20 VRR - Herkingen
Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Locatie: De Lier
Datum: 25 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Speelschema:
VRR - Olympia
VRHM - Lekkerkerk 2
VRZHZ - Hardinxveld-Giessendam 3
VRH - 's-Gravenzande
VRR - Oostvoorne 2
VRZHZ - Zwijndrecht
Meld- en speeltijden volgen nog
Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Locatie: Goedereede
Datum: 6 mei 2023
Meldtijd: Speeltijd: Speelschema:
VRR - Dirksland
VRZHZ - Sliedrecht
VRR - Vakbekwaamheid
VRHM - Nieuwveen
VRR - Nieuwe Tonge
VRZ - Olympiaweg
Meld- en speeltijden volgen nog