Indeling Gelderland

Indeling Gelderland

Soort: Provinciaal
Klasse: 112
 Wedstrijdplaats: Barneveld
Datum: 11 maart 2023
Coördinator:
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Hoevelaken
08:05 8:50 Elburg
09:05 9:50 Ederveen
09:55 10:40 Garderen
10:45 11:30 Waardeburg-1
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Biddinghuizen
13:05 13:50 Wehl
13:55 14:40 Otterlo
14:45 15:30 Emmeloord-2
15:35 16:20 Dodewaard
Soort: Provinciaal
Klasse: Brandbestrijding
Wedstrijdplaats: Barneveld
Datum: 11 maart 2023
Coördinator:
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Ermelo-3
08:05 8:50 De Valk
09:05 9:50 Wapenveld
09:55 10:40 Elst ( GLD )
10:45 11:30 lienden-2
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Wezep-2
13:05 13:50 Kootwijkerbroek
13:55 14:40 Varik
14:45 15:30 Aalten
15:35 16:20 Asperen-2
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Gameren
Datum: 18 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 08:00 Beesd
08:05 8:50 Zetten
09:05 9:50 Kerkdriel
09:55 10:40 Wageningen
10:45 11:30 Winterswijk-2
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Brakel-2
13:05 13:50 Harskamp
13:55 14:40 Geldermalsen
14:45 15:30 Elspeet-2
15:35 16:20 Overijssel
Soort: Provinciaal
Klasse: Brandbestrijding
Wedstrijdplaats: Gameren
Datum: 18 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 08:00 Opheusden-2
08:05 8:50 Oosterbeek
09:05 9:50 Didam
09:55 10:40 Waardenburg-2
10:45 11:30 Zelhem
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Dieren
13:05 13:50 Oldebroek-2
13:55 14:40 Emmeloord
14:45 15:30 Ochten
15:35 16:20 Harderwijk-2
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
 Wedstrijdplaats: Ens
Datum: 25 maart 2023
Coördinator: Gerben Willighagen
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Wezep
08:05 8:50 Kesteren
09:05 9:50 Zwartebroek
09:55 10:40 Elspeet-3
10:45 11:30 Nederhemert-2
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Swifterband
13:05 13:50 Beusichem-2
13:55 14:40 Putten-2
14:45 15:30 Overijssel
15:35 16:20 Gameren-2
Soort: Provinciaal
Klasse: Brandbestrijding
Wedstrijdplaats: Ens
Datum: 25 maart 2023
Coördinator: Gerben Willighagen
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Elburg-2
08:05 8:50 Barneveld
09:05 9:50 Geldermalsen-3
09:55 10:40 Lochem
10:45 11:30 BEDR-BRW DEFENSIE CLAS post ASK 2
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Creil
13:05 13:50 Groenlo
13:55 14:40 Asperen-3
14:45 15:30 Winterswijk
15:35 16:20 Nijkerk
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
 Wedstrijdplaats: Harskamp
Datum: 1 april 2023
Coördinator:
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Voorthuizen
08:05 8:50 Oldebroek
09:05 9:50 Asperen
09:55 10:40 Huissen
10:45 11:30 Opheusden
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Buren
13:05 13:50 Dronten
13:55 14:40 Ochten-2
14:45 15:30 Putten-3
15:35 16:20 Garderen-2
Soort: Provinciaal
Klasse: Brandbestrijding
Wedstrijdplaats: Harskamp
Datum: 1 april 2023
Coördinator:
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Nunspeet-2
08:05 8:50 Heteren
09:05 9:50 Zutphen
09:55 10:40 Brakel
10:45 11:30 Oene
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Elspeet-2
13:05 13:50 Gameren-3
13:55 14:40 Ens
14:45 15:30 Barneveld-2
15:35 16:20 Lichtenvoorde
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
 Wedstrijdplaats: Aalten
Datum: 15 april 2023
Coördinator:
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Zutphen-2
08:05 8:50 Harskamp-2
09:05 9:50 Zaltbommel-2
09:55 10:40 Ermelo
10:45 11:30 Lienden
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Marknesse
13:05 13:50 BEDR-BRW DEFENSIE CLAS post ASK
13:55 14:40 Gameren 2
14:45 15:30 Nunspeet
15:35 16:20 Noord-Holland
Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
 Wedstrijdplaats: Waardenburg
Datum: 22 april 2023
Coördinator:
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:30 8:00 Zaltbommel
08:45 9:30 Nijkerk-2
10:15 11:00 Elspeet
12:45 13:15 Pauze
12:30 13:30 Beusichem
14:15 15:00 Ermelo-2
15:30 16:30 Huissen-2
Soort: Provinciaal
Klasse: Brandbestrijding
Wedstrijdplaats: Aalten
Datum: 15 april 2023
Coördinator:
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:45 8:00 Rheden
08:05 8:50 Laren
09:05 9:50 Zetten-2
09:55 10:40 Steenderen
10:45 11:30 Dodewaard-2
12:20 13:00 Pauze
12:15 13:00 Winterswijk-3
13:05 13:50 Barneveld-3
13:55 14:40 Elburg-3
14:45 15:30 Lunteren
15:35 16:20 Ens-2
Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Wedstrijdplaats: Oldebroek
Datum: 22 april 2023
Coördinator:
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07:30 8:00 Barneveld-4
08:45 9:30 Harderwijk
10:15 11:00 Kesteren-2
12:45 13:15 Pauze
12:30 13:30 Putten
14:15 15:00 Scherpenzeel
15:30 16:30 Geldermalsen-2