Deelnemende ploegen Noord Holland

Indeling Noord Holland

Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Wedstrijdplaats: Middenmeer
Datum: 19 maart 2022
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 08.00 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep ENKHUIZEN
09.00 09.30 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep LOOSDRECHT
10.15 10.45 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep LANGEDIJK
12.00
12.15 12.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep ZAANDIJK
13.30 14.00 VR - KENNEMERLAND groep BEVERWIJK
14.45 15.15 VR - AMSTERDAM-AMSTELLAND groep AALSMEER
Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Wedstrijdplaats: Loosdrecht
Datum: 26 maart 2022
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 08.00 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM
09.00 09.30 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BUSSUM 2
10.15 10.45 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep MUIDERBERG
12.00
12.15 12.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep VOLENDAM 3
13.30 14.00 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep WORMER
14.45 15.15 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep DE RIJP
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Halfweg - Zwanenburg
Datum: 2 april 2022
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep ASSENDELFT
08.25 08.55 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep PURMEREND - 2
09.20 09.50 VR - AMSTERDAM-AMSTELLAND groep AALSMEER
10.15 10.45 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep S'GRAVELAND
11.10 11.40 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM - 6
12.30 13.05 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep LANDSMEER
13.30 14.00 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BUSSUM
14.25 14.55 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep AVENHORN
15.20 15.50 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep DE RIJP - 2
16.15 16.45 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep ENKHUIZEN - 2
Soort: Provinciaal
Klasse: TS-HD
Wedstrijdplaats: Halfweg - Zwanenburg
Datum: 2 april 2022
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep OOSTHUIZEN
08.25 08.55 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep BROEK IN WATERLAND - 2
09.20 09.50 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep PR. BERNHARDPLEIN
10.15 10.45 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep WIERINGERWERF
11.10 11.40 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep WEST-WIERINGEN
12.30 13.05 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM 5
13.30 14.00 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep HUIZEN - 2
14.25 14.55 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM 4
15.20 15.50 ZUID-HOLLAND
16.15 16.45 ZUID-HOLLAND
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Bussum
Datum: 9 april 2022
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep NAARDEN
08.25 08.55 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BMLN
09.20 09.50 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep LAREN - 2
10.15 10.45 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep NEDERHORST DEN BERG
11.10 11.40 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep VOLENDAM
12.30 13.05 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep VERMILJOENWEG
13.30 14.00 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep KWADIJK
14.25 14.55 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND combi  MARKEN / VOLENDAM
15.20 15.50 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM - 7
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Wormerland - Wormer
Datum: 23 april 2022
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep KROMMENIE
08.25 08.55 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep OOSTZAAN
09.20 09.50 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep MARKEN
10.15 10.45 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep LAREN
11.10 11.40 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep DAGDIENST
12.30 13.05 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep BROEK IN WATERLAND
13.30 14.00 VR - KENNEMERLAND groep BADHOEVEDORP
14.25 14.55 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep MIDDENMEER
15.20 15.50 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep BOVENKARSPEL
16.15 16.45 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep DEN OEVER
Soort: Provinciaal
Klasse: TAS-HD
Wedstrijdplaats: Wormerland - Wormer
Datum: 23 april 2022
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep KWADIJK
08.25 08.55 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep PURMEREND
09.20 09.50 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep VOLENDAM - 2
10.15 10.45 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD groep WARMENHUIZEN
11.10 11.40 VR - KENNEMERLAND groep BEVERWIJK - 2
12.30 13.05 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BUSSUM - 3
13.30 14.00 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM 2
14.25 14.55 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep HUIZEN
15.20 15.50 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM 3
16.15 16.45 ZUID-HOLLAND
ZUID-HOLLAND