Indeling Noord Holland

Indeling Noord Holland

Soort: Provinciaal
Klasse: Brand
Wedstrijdplaats: Wagenborgen - Groningen
Datum: 11 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep WIERINGERWERF

 

Soort: Provinciaal
Klasse: HoofdKlasse
Wedstrijdplaats: Schoonrewoerd - Utrecht
Datum: 29 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BUSSUM - 3
VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep WORMER

-

Soort: Provinciaal
Klasse: Brand
Wedstrijdplaats: Montfoort - Utrecht
Datum: 22 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep LAREN- 2
BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM - 4
VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep ASSENDELFT - 2
Soort: Provinciaal
Klasse: Brand
Wedstrijdplaats: Krommenie
Datum: 18 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep OOSTZAAN
08.25 08.55 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND combi  MARKEN - 2
09.20 09.50 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep VOLENDAM - 2
10.15 10.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep KWADIJK
11.10 11.40 VR - KENNEMERLAND groep HALFWEG
12.30 13.05 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BUSSUM
13.30 14.00 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep MUIDEN
14.25 14.55 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep HUIZEN - 2
15.20 15.50 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep SLOOTDORP
16.15 16.45 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep WEST-WIERINGEN
Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Wedstrijdplaats: Volendam
Datum: 25 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 08.00 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep ZAANDIJK
09.00 09.30 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep OOSTHUIZEN
10.15 10.45 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep DE RIJP
12.00
12.15 12.45 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep NAARDEN
13.30 14.00 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep LOOSDRECHT
14.45 15.15 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Nederhorst den Berg
Datum: 1 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep S'GRAVELAND
08.25 08.55 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep LAREN
09.20 09.50 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep MUIDEN - 2
10.15 10.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep KROMMENIE
11.10 11.40 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep LANDSMEER
12.30 13.05 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep MARKEN
13.30 14.00 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep KWADIJK
14.25 14.55 VR - KENNEMERLAND groep BEVERWIJK - 2
15.20 15.50 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep DEN OEVER
16.15 16.45 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep MIDDENMEER
Soort: Provinciaal
Klasse: Brand
Wedstrijdplaats: Nederhorst den Berg
Datum: 1 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep NAARDEN - 2
08.25 08.55 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BLARICUM - 3
09.20 09.50 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep BROEK IN WATERLAND - 2
10.15 10.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep WORMERVEER
11.10 11.40 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep PR. BERNHARDPLEIN
12.30 13.05 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep HUIZEN
13.30 14.00 VR - AMSTERDAM-AMSTELLAND groep AALSMEER
14.25 14.55 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep DE RIJP - 2
15.20 15.50 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep LANGEDIJK
16.15 16.45 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep STEDE BROEC
Soort: Provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Muiden
Datum: 15 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 07.45 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep MUIDERBERG - 2
08.25 08.55 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep NEDERHORST DEN BERG
09.20 09.50 VR - AMSTERDAM-AMSTELLAND groep AALSMEER
10.15 10.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep ASSENDELFT
11.10 11.40 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep VOLENDAM
12.30 13.05 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep BROEK IN WATERLAND
13.30 14.00 VR - KENNEMERLAND groep BADHOEVEDORP
14.25 14.55 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep DE RIJP - 3
15.20 15.50 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep AVENHORN
16.15 16.45 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep ENKHUIZEN - 2
Soort: Provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Wedstrijdplaats: Hyppolitushoef
Datum: 22 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Korpsnaam:
07.30 08.00 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep ENKHUIZEN
09.00 09.30 VR - NOORD-HOLLAND-NOORD Groep LANGEDIJK - 2
10.15 10.45 VR - ZAANSTREEK-WATERLAND groep VOLENDAM 3
12.00
12.15 12.45 VR - KENNEMERLAND groep BEVERWIJK
13.30 14.00 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep MUIDERBERG
14.45 15.15 BRW - GOOI & VECHTSTREEK groep BUSSUM - 2