Deelnemende ploegen Utrecht

Indeling Utrecht

Soort: provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Leersum
Datum: 11 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Post:
07.30 08.00 VRU-post Rhenen-Achterberg
08.20 08.55 VRU-post Elst (U)
09.20 09.50 VRU-post Cothen-Langbroek
10.15 10.45 VRU-post Groenekan
11.10 11.40 VRU-post Nieuwegein-noord
12.35 13.00 Pauze
12.45 13.15 VRU-post Werkhoven
13.40 14.10 VRU-post Woudenberg
14.35 15.05 VRU-post Zeist
15.30 16.00 VRU-post Renswoude
16.25 16.55 VRU-post Schoonrewoerd
Soort: provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Maartensdijk
Datum: 18 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Post:
07.30 08.00 VRU-post Westbroek-Tienhoven
08.20 08.55 VRU-post Groenekan-2
09.20 09.50 VRU-post Bilthoven
10.15 10.45 VRU-post Baarn
11.10 11.40 VRU-post Eemnes
12.35 13.00 Pauze
12.45 13.15 VRU-post Breukelen
13.40 14.10 VRU-post Nieuwegein-Noord-2
14.35 15.05 VRU-post Leersum
15.30 16.00 VRU-post Lexmond
16.25 16.55 VRU-post Leerdam
Soort: provinciaal
Klasse: 112
Wedstrijdplaats: Woerden
Datum: 1 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Post:
07.30 08.00 VRU-post Kamerik
08.20 08.55 VRU-post Montfoort
09.20 09.50 VRU-post Benschop
10.15 10.45 VRU-post Oudewater
11.10 11.40 VRU-post Mijdrecht
12.35 13.00 Pauze
12.45 13.15 VRU-post Hagestein
13.40 14.10 VRU-post Vinkeveen-2
14.35 15.05 VRU-post Ameide/Tienhoven
15.30 16.00 VRU-post Meerkerk
16.25 16.55 VR-Gelderland - Nederhemert
Soort: provinciaal
Klasse: Brandbestrijding
Wedstrijdplaats: Eemnes
Datum: 15 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Post:
07.30 08.00 VRU-post Baarn
08.20 08.55 VRU-post Westbroek-Tienhoven-2
09.20 09.50 VRU-post Groenekan-3
10.15 10.45 VRU-post Maarn-Maarsbergen
11.10 11.40 VRU-post Nieuwer ter Aa
12.35 13.00 Pauze
12.45 13.15 VRU-post Cothen-Langbroek-2
13.40 14.10 VRU-post Meerkerk-3
14.35 15.05 VRU-post Zeist-2
15.30 16.00 VRU-post Veenendaal
16.25 16.55 VRU-post Elst-2
Soort: provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Wedstrijdplaats: Vinkeveen
Datum: 25 maart 2023
Meldtijd: Speeltijd: Post:  
07:30 08:00 VRU-post Linschoten
08:40 09:10 VRU-post Groenekan
09:50 10:20 VRU-post Oudewater
11:00 11:30 VRU-post Meerkerk
12.40 13.15 Pauze
12:55 13:25 VRU-post Elst
14:05 14:35 VRU-post Leersum
Soort: provinciaal
Klasse: Brandbestrijding
Wedstrijdplaats: Montfoort
Datum: 22 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Post:
07.30 08.00 VRU-post Benschop-2
08.20 08.55 VRU-post Linschoten
09.20 09.50 VRU-post Woerden
10.15 10.45  VRU-post Meerkerk-4
11.10 11.40 VRU-post Kockengen
12.35 13.00 Pauze
12.45 13.15 VRU-post Eemnes-2
13.40 14.10VR-NH
14.35 15.05 VR-NH
15.30 16.00 VR-NH
1
Soort: provinciaal
Klasse: Hoofdklasse
Wedstrijdplaats: Schoonrewoerd
Datum: 29 april 2023
Meldtijd: Speeltijd: Post:
07:30 08:00 VRU-post Lopik
08:40 09:10 VRU-post Vinkeveen
09:50 10:20 VR-Gelderland Waardenburg
11:00 11:30 VR-Gelderland Oldenbroek
12.40 13.15 Pauze
12:55 13:25 VR-Noord-Holland
14:05 14:35 VR-Noord-Holland